Як доїхати: автобуси та маршрутки по Україні. Розклад руху автобуса та маршрутки, вартість квитка на автобус Тернопіль, Рівне, Херсон, Луцьк, Чернівці, Житомир, Харків, Чернігів, Ялта, Варшава, Москва. Розклад-Автобусів.ком. Скільки коштує квиток: ціна білету на автобус та графік руху автобуса, маршрутки, телефон автостанції онлайн.

ВВЕДІТЬ МІСТА, ЩОБ ЗНАЙТИ РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСА:

РОЗКЛАД руху АВТОБУСІВ ЛЬВІВ: автобуси зі Львова, автовокзал, розклад

Львів: розклад руху автобусів з автовокзалу Львова

Розклад автобусів м. Львів подає інформацію про маршрутами міжобласних та міжнародних автобусів, що відправляються з центрального автовокзалу Львова.

Поданий нижче розклад руху автобусів відображає як прямі рейси (автобуси Львів-Луцьк, Львів-Тернопіль тощо), так і прохідні (напр. Київ-Вроцлав через Львів), а також автобуси Львів-Бориспіль (аеропорт).

Розклад руху автобусів АВТОБУС ЛЬВІВ (автовокзал)

Маршрут автобусу
Прибуття до Львова
Час відправлення зі Львова
Дні тижня
Автобуси Ужгород – Луцьк
04:00
04:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.-Франківськ
-
04:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Івано-Франківськ
-
05:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Томашів
-
05:40
1,2,3,4,5,6,
Автобуси Київ – Вроцлав (Польща)
05:45
06:00
2,6
Автобуси Миколаїв – Люблін (Польща)
05:45
06:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів. Франківськ
-
06:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
06:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ–Трускавець
06:00
06:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Одеса – Неаполь (Італія)
06:00
06:15
4
Автобуси Одеса – Турін (Італія)
06:00
06:15
4
Автобус Львів – Перемишль
-
06:20
1,2,3,4,5,6
Автобус Львів – Луцьк
-
06:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Чортків
-
06:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Дрогобич
-
06:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (Автостанція 8) – Франківськ
06:30
06:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.-Франківськ
-
07:05
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
07:05
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ужгород
-
07:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Хмільник
-
07:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Перемишль
-
07:20
1,2,3,4,5,6
Автобус Львів (АС-8) – Кути
07:15
07:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів–Дрогобич
-
07:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
07:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Хуст
-
07:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Могилів-Подільський
-
08:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Ів.Франківськ
-
08:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Люблін (Польща)
-
08:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Дрогобич
-
08:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів–Перемишль
-
08:20
1,2,3,4,5,6
Автобус Львів – Луцьк
-
08:20
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів. Франківськ
-
08:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Снятин
08:40
08:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Чернівці
09:00
09:10
1,2,3,4,5,6,7
Маршрутка Новий Розділ – Луцьк
09:00
09:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Хуст
09:00
09:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Луцьк – Моршин
09:05
09:20
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
09:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Ів.-Франківськ
09:30
09:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Варшава
-
09:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Трускавець – Житомир
09:40
09:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Ів.-Франківськ
10:00
10:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
10:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Камянець Подільський
-
10:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Перемишль
-
10:20
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Бережани
-
10:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Калуш
-
10:30
1
Автобуси Буковель – Луцьк
10:25
10:35
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.-Франківськ
-
10:35
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
11:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Косів
11:00
11:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Калуш
11:00
11:13
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Любешів
-
11:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Тячів
11:00
11:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Прага
-
11:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Івано-Франківськ – Шацьк
11:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Коломия
-
11:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Луцьк – Іршава
11:40
11:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Трускавець – Луцьк
11:35
11:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
12:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – аеропорт Бориспіль
-
12:05
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Франківськ
-
12:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Перемишль
-
12:20
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
12:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Вижниця
-
12:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Яремча
-
12:35
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.Франківськ
-
12:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Підгайці
-
12:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Чернівці
-
12:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
13:05
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.-Франківськ
-
13:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Золочів – Карлові Вари (Чехія)
13:20
13:30
1
Автобус Львів (АС-8) – Хуст
-
13:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Золочів – Чеські Будійовичі
13:20
13:30
3
Автобус Львів – Луцьк
-
13:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Городенка
-
13:35
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Гусятин
-
13:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Перемишль
-
13:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Калуш
-
13:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Бучач
-
13:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси  Луцьк – Ужгород
13:45
13:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
13:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Рівне білети
-
14:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Кузнєцовськ
-
14:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.-Франківськ
-
14:20
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Коломия
-
14:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів -Луцьк
-
14:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) -Тячів
-
14:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Чернівці – Прага
14:20
14:30
4,7
Автобуси Борислав – Карлові Вари
-
14:30
6
Автобус Львів – Перемишль
-
14:40
1,2,3,4,5
Автобус Львів – Ів.Франківськ
-
14:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Новий Мізунь
-
14:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Заліщики
-
14:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси  Київ – Дортмунд (Німеччина)
14:45
15:00
3,6
Автобуси Херсон – Кьольн
14:45
15:00
6
Автобус Львів – Люблін квитки
-
15:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Дюссельдорф
14:45
15:00
2,5,7
Автобус Львів – Рожище
-
15:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Калуш
-
15:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Бережани
-
15:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Кременець
-
15:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Іршава – Луцьк
15:00
15:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Хоростків
-
15:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.-Франківськ
-
15:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Дортмунд
15:20
15:30
2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Борщів
-
15:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Дюссельдорф
15:20
15:30
2,3,5
Автобус Львів (АС-8) – Перегінськ
15:20
15:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
15:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Моршин – Луцьк
15:30
15:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Кіровоград – Трієр
15:30
15:45
7
Автобус Львів – Жешув
-
15:50
2,4,5,7
Автобус Львів – Одеса розклад
-
15:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ясень
-
15:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Констанца
15:45
16:00
2,6
Автобуси Київ – Мюнхен
15:45
16:00
4,6
Автобуси Київ – Росток
15:45
16:00
5
Автобуси Київ  - Бремен
15:45
16:00
2
Автобуси Київ – Ашаффенбург
15:45
16:00
3,5,7
Автобус Львів – Надвірна
-
16:05
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Волочиськ
-
16:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Підгайці
-
16:15
по непарних
Автобус Львів (АС-8) – Франківськ
16:10
16:20
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
16:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Ів.Франківськ – Прага
16:20
16:30
3,4,7
Автобуси Київ – Фоджіа
16:15
16:30
2
Автобуси Мукачево – Москва
16:15
16:30
1,3,5
Автобус Львів – Городок (Хм.)
-
16:35
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Городенка
-
16:40
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Богородчани
-
16:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Бурштин
-
16:50
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ів.Франківськ
-
16:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Кобленц
16:30
17:00
4
Автобус Львів – Вроцлав
-
17:00
2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Прага розклад
16:30
17:00
1,2,4,5
Автобус Львів (АС-8) – Кишинів
16:40
17:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Мадрид
16:30
17:00
3
Автобуси Київ - Аллесандрія
16:30
17:00
3
Автобуси Київ - Рим
16:30
17:00
3
Автобуси Київ - Мурсія
16:30
17:00
2,5
Автобус Львів – Луцьк
-
17:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ - Відень
16:30
17:00
6
Автобус Львів – Чортків
-
17:05
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Луцьк – Буковель
16:50
17:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Томашів
-
17:10
4,6,7
Автобус Львів – Монастириська
-
17:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Салерно
16:45
17:15
4,7
Автобус Львів (АС-8) – Солотвино
16:55
17:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Ів.-Франківськ
-
17:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Трускавець – Луцьк
17:10
17:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Козова
-
17:40
5,7
Автобус Львів – Калуш
-
17:43
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
17:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Ужгород – Луцьк
17:35
17:55
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Чернігів – Севілья (Іспанія)
17:30
18:00
4
Автобус Львів – Варшава
-
18:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Малага
17:30
18:00
3
Автобуси Київ – Мадрид
17:30
18:00
4,6
Автобус Львів – Рига (Латвія)
-
18:10
2,6
Автобуси Автобус Львів – Вільнюс (Литва)
-
18:10
3,7
Автобус Львів (АС-8) – Снятин
18:00
18:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ужгород
-
18:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
18:15
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Моршин – Луцьк
-
18:20
1,5,6,7
Автобуси Одеса – Франкфурт на Майні
18:00
18:30
2
Автобус Львів – Ів.Франківськ
-
18:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Лодзь
-
18:40
непарні
Автобус Львів – Бучач
-
18:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Рогатин
-
19:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Тернопіль
-
19:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Лечче
18:30
19:00
5
Автобуси Київ – Прага
18:30
19:00
2,5,6
Автобуси Київ – Париж (Франція)
18:30
19:00
4
Автобус Львів (АС-8) – Калуш
18:55
19:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Перемишль
-
19:16
1,2,3,4,5,7
Автобуси Луцьк – Новий Розділ
19:05
19:25
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Неаполь
19:00
19:30
4,6
Автобуси Київ -Бреда
19:00
19:30
3
Автобуси Київ -Льєж
19:00
19:30
3
Автобуси Київ -Генуя
19:00
19:30
4
Автобус Львів – Дрогобич
-
19:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси  Трускавець – Львів - аеропорт Бориспіль
-
19:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ольштин
-
19:50
1,3,5,6
Автобуси Київ – Лілль
-
20:00
3
Автобус Львів – Луцьк
-
20:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Калуш
-
20:15
1,2,3,4,5,6,7
Ів.Франківськ – Прага
-
20:40
1,2,4,6,7
Автобус Львів (АС-8) – Ченстохова
20:30
21:00
4,7
Автобуси Трускавець – Рига
20:30
21:00
1,3,5
Автобус Львів – Дрогобич
-
21:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Перемишль
-
21:30
1,2,3,4,5,7
Автобус Львів – Варшава
-
21:30
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Луцьк
-
21:45
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Херсон – Прага
21:30
22:00
5
Автобус Львів – Краків
-
22:00
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Бориспіль (аеропорт)
-
22:35
1,2,3,4,5,6,7
Автобус Львів – Ужгород
-
23:10
1,2,3,4,5,6,7
Автобуси Київ – Париж
00:45
01:00
3
Автобуси Шацьк – Ів.Франківськ
01:40
01:50
1,2,3,4,5,6,7

Увага: розклад руху автобусів м. Львів зазнає постійних змін. Завжди уточнюйте час відправлення автобусу, наявність квитків на автобус, а також вартість білетів і маршрут руху автобуса за телефоном у Львові 032-2344444 (автовокзал м. Львів, вул. Стрийська).

Тема: розклад руху автобусів Львів: автобуси з автовокзалу, квитки

Labels:

12 коментарі:

Анонім сказав...

а як можна знайти розклад руху автобусів Дніпропетровськ Львів?

Анонім сказав...

як можна знайти розклад руху Мінеральні води Львів, або Пятигорськ Львів, або Краснодар Львів

Анонім сказав...

з якої а\с відправляється автобус на хуст

Анонім сказав...

Розклад автобусів Львів - Прага не змінився, як він їде?

Анонім сказав...

З нового року розклад руху автобусів зі Львова не зміниться чи зміниться? коли це стане видомо?

Анонім сказав...

КАлуш Львыв автобус ходе

Анонім сказав...

підкажіть будь ласка, як доїхати з Рівного до Кракова?

Анонім сказав...

підкажіть, будь ласка, о котрій автобус прибуває зі Львову в солотвіно?

Анонім сказав...

Класний сервіс - чисто по українськи: спочатку послухав музичку, а потім кинули трубку...
Оце проконсультувався...

vitaliy budny сказав...

підкажіть будь ласка . як доїхати зі львова до черкас

Анонім сказав...

скільки коштує біле львів- перемишль??? і чи можна його купити перед самим відїздом???

Анонім сказав...

Підкажіть,будь-ласка,о котрій годині найшвидше автобус на Бережани???

Дописати коментар

© 2012 Розклад-Автобусів.Ком. Сайт працює у режимі дослідної експлуатації. Представлені на ресурсі дані мають винятково інформативний характер. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху автобусів, вартості квитків та інших даних можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні можливі неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся безпосередньо до квиткових кас місцевих автостанцій.