Як доїхати: автобуси та маршрутки по Україні. Розклад руху автобуса та маршрутки, вартість квитка на автобус Тернопіль, Рівне, Херсон, Луцьк, Чернівці, Житомир, Харків, Чернігів, Ялта, Варшава, Москва. Розклад-Автобусів.ком. Скільки коштує квиток: ціна білету на автобус та графік руху автобуса, маршрутки, телефон автостанції онлайн.

ВВЕДІТЬ МІСТА, ЩОБ ЗНАЙТИ РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСА:

РОЗКЛАД АВТОБУСІВ ЛУЦЬК: автобуси Луцька по автостанції №1

Розклад руху автобусів по автостанції Луцьк

Розклад автобусів Луцьк-Львів, Луцьк-Київ, Київ-Львів через Луцьк, Луцьк-Рівне, маршрутки з Луцька на Горохів, Ковель, Маневичі, Вінницю, Хмельницький, Нововолинськ, Броди, Тернопіль та інші міста України, а також міжнародні автобуси з Луцька на Польщу, Білорусь та інші країни...



Маршрут автобусу

  Час відправлення    Час прибуття  
Автобус Чернiвцi-Брест     01:15   06:13
Автобус Брест-Євпаторiя       01:15   19:40
Автобус Львiв-Київ      01:25   08:15
Автобус Кам'янець Подiльський-Брест      01:40     06:25  
Автобус Луцьк-Київ      04:00      10:40  
Автобус Київ-Нововолинськ    04:30       06:40  
Автобус Київ-Львiв      04:45      07:40  
Автобус Луцьк-Торговиця-Баболоки       05:00     07:20  
Маршрутка Луцьк-Бережанка      05:05    06:19  
Автобуси Луцьк-Личани      05:05     05:50  
Автобус Луцьк-Ратно      05:05   07:25    
Маршрутки Луцьк-Любешiв-Цир     05:10   09:00    
Автобуси Луцьк-Городище ч/з Журавичі      05:15     07:15  
Автобус Луцьк-Годомичi    05:20        07:16  
Маршрутка Луцьк-Млинiв    05:20     06:18    
Автобус Луцьк-Моршин     05:20   11:05  
Автобуси Луцьк-Iваничi ч/з Горохiв       05:25   07:40
Автобус Луцьк-Бакорин     05:25   06:40  
Автобус Луцьк-Вiтонiж       05:25   07:15
Автобус Луцьк-Демидiвка       05:30   07:30
Автобуси Луцьк-Малево-Боремель       05:30   06:57
Маршрутка Луцьк-Уїздцi       05:30   06:25
Автобус Луцьк- п-т "Шацькi озера"       05:30   08:30
Мікроавтобуси Луцьк-Берест-Липно      05:35   07:43 
Автобус Луцьк-Привiтне      05:35   06:55
Автобус Луцьк-Суховоля       05:35   06:35
Автобус Луцьк-Угли       05:35   07:05
Автобуси Луцьк-Львiв      05:40   09:40
Автобус Калiнiнград-Одеса (не щодня)   05:40   19:00
Автобус Луцьк-Почаїв       05:40   08:10
Маршрутка Луцьк-Заболотцi       05:45   06:48
Автобус Луцьк-Личани ч/з Покащiв       05:45   06:45
Автобус Луцьк-Немир       05:45   07:33
Автобус Луцьк-Четвертня       05:45   07:20
Маршрутки Луцьк-Берегове       05:50   07:10
Автобус Луцьк-Воротнiв       05:50   06:44
Автобус Луцьк-Зубильне - Семеринське       05:50   07:10
Маршрутки Луцьк-Колодiї       05:50   08:28
Автобус Луцьк-Пiтушки       05:50   07:30
Автобус Луцьк - п-т "Шацькi озера"       05:50   09:20
Автобус Луцьк-Боремець       05:55   07:05
Автобус Луцьк-Кашiвка       05:55   08:25
Автобуси Луцьк-Корсинi- Угли       05:55   07:40
Маршрутка Луцьк-Чарукiв       05:55     06:48  
Автобус Луцьк-Датинь       06:00     09:25  
Автобус Луцьк-Дубичанське      06:00  06:55
Автобус Луцьк-Дубище      06:00  07:08
Автобус Луцьк-Кузнецовськ      06:00  16:00
Маршрутка Луцьк-Локачi      06:00  07:55
Автобус Луцьк-Львiв      06:00  10:00
Автобус Луцьк-Любче      06:00  07:00
Автобуси Луцьк-Млинiв ч/з Остожець      06:00  07:10
Автобуси Луцьк-Рiвне     06:00  07:40
Автобус Луцьк-Ситовичi      06:05  09:00
Автобуси Луцьк-Тернопiль      06:05  09:40
Маршрутка Луцьк-Брониця      06:10  09:35
Автобус Луцьк-Гряда      06:10  10:00
Автобус Луцьк-Жабче      06:10  07:55
Маршрутки Луцьк-Куликовичi      06:10  07:35
Маршрутка Луцьк-Городинi-Романiв     06:15  07:44
Автобус Луцьк-Демидiвка      06:15  08:00
Автобус Луцьк-Лаврiв      06:15  07:38
Автобуси Луцьк-Суськ - Словатичi      06:15  07:20
Автобус Луцьк-Торчин      06:15  07:45
Автобус Луцьк-Щитинь     06:15  11:25
Автобус Луцьк-Кузнецовськ      06:20  09:30
Автобус Луцьк-Радом      06:20  14:10
Автобус Луцьк-Радянське      06:20  07:25
Автобус Луцьк-Самари      06:20  10:05
Автобуси Луцьк-Червоноград     06:20  09:00
Автобус Луцьк-Березолуки      06:25  07:58
Маршрутки Луцьк-Львiв      06:25  10:00
Автобус Луцьк-Надрiчне      06:25  09:50
Автобус Луцьк-Береськ      06:30  07:55
Автобус Луцьк-Маневичi     06:30  09:55
Автобус Луцьк-Певжа     06:30  07:40
Автобус Луцьк-Рiвне      06:30  08:1
Маршрутки Луцьк-Берестечко     06:40  09:10
Автобус Луцьк-Локачi      06:40  08:36
Автобус Луцьк-Турiйськ      06:40  08:40
Автобус Луцьк-Бокийма      06:45  08:00
Автобус Луцьк-Володимир-Волинський      06:45  08:25
Маршрутка Луцьк-Маневичi      06:45  08:55
Автобус Луцьк-Несвiч      06:45  07:45
Автобус Луцьк-Озерце     06:45  07:34
Автобус Ратне-Рiвне     06:45  08:25
Автобус з Луцька на п-т "Шацькi озера"      06:45  10:35
Автобус Луцьк-Берестечко     06:50  08:55
Маршрутки Луцьк-Ворокомле - Залаззя      06:50  10:05
Автобус Луцьк-Коритниця      06:50  09:00
Автобус Луцьк-Львiв      06:50  12:20
Маршрутка Кiверцi-Олика      06:50  07:49
   Луцьк - Вiнниця     07:00  16:10
   Луцьк - Журавичi ч/з Домашiв     07:00  08:12
   Луцьк - Львiв      07:00  10:00
   Луцьк - Нововолинськ      07:00  09:00
   Луцьк - Новосiлки ч/з Острож   07:00  08:10
   Луцьк - Синявка      07:00  08:55
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      07:00  10:30
   Луцьк - Вiнниця      07:02  16:10
   Луцьк - Личани     07:05  08:30
   Луцьк - Гаразджа      07:10  07:53
   Кузнецовськ - Львiв      07:10  10:10
   Рiвне - Свiтязь      07:10  10:30
   Луцьк - Воротнiв      07:15  08:09
   Луцьк - Горзвин      07:15  08:33
   Луцьк - "Лісова пiсня"     07:15  11:15
   Луцьк - Любешiв      07:15  10:05
   Луцьк - Торчин      07:15  08:10
   Луцьк - Червоноград      07:15  10:20
   Луцьк - Брест      07:20  12:20
   Луцьк - Локачi - Iваничi      07:20  09:15
   Луцьк - Рiвне      07:20  07:40
   Луцьк - Заболоття      07:25  10:50
   Луцьк - Омельно - Журавичi    07:25
   Луцьк - Романiв - Верхiвка     07:25  08:09
   Луцьк - Броди      07:30  10:10  
   Луцьк - Володимир-Волинський      07:30  11:35
   Луцьк - Лукiв      07:30  09:30
   Луцьк - Трускавець      07:30  13:50
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"    07:30     11:35
   Боровичi - Горохiв     07:35
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"    07:35     10:55
   Луцьк - Берестяни - Цумань      07:40  08:45
   Луцьк - Ковель     07:40  09:20
   Луцьк - Млинiв     07:40  09:00
   Луцьк - Нововолинськ      07:40  09:50
   Луцьк - Дольськ      07:45  11:25
   Свiтязь - Тернопiль      07:45  10:50
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"    07:45     11:25
   Луцьк - Дубно     07:50  09:10
   Луцьк - Рiвне     07:50
   Луцьк - Уїздцi      07:50  09:08
   Рожище - Львiв    07:55  11:20   
   Луцьк - Камінь-Каширський      08:00  10:25
   Луцьк - Хмельницький      08:00  01:45
   Луцьк - Городок      08:05  10:15
   Луцьк - Заболотцi      08:05  09:08
   Луцьк - Нововолинськ      08:05  10:50
   Луцьк - Пульмо      08:05  12:20
   Ковель - Тернопiль      08:05  11:15
   Луцьк - Iршава     08:10  18:55
   Луцьк - Самари      08:10  11:20
   Рiвне - Свiтязь      08:10  11:45
   Луцьк - Iршава      08:11  18:55
   Камінь-Каширський - Рiвне      08:15  09:15
   Луцьк - Свiтязь     08:15
   Луцьк - Цумань - Дубище      08:15  09:35
   Луцьк - Чарукiв     08:15  09:10
   Луцьк - Бережанка      08:20  09:25
   Луцьк - Вигуричi     08:20  09:28
   Ковель - Горохiв      08:20  09:50
   Луцьк - Нововолинськ      08:20  11:20
   Ковель - Почаїв      08:20  10:25
   Луцьк - Дубище      08:25  09:20
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      08:25  12:15
   Луцьк - Броди      08:30  11:20
   Луцьк - Демидiвка      08:30  10:00
   Луцьк - Камінь-Каширський      08:30  12:20
   Луцьк - Львiв      08:30  11:50
   Луцьк - Межисить      08:30  13:10
   Луцьк - Ковель      08:35  10:12
   Луцьк - Олика - Цумань      08:35  10:18
   Луцьк - Свiтязь      08:35  12:18
   Луцьк - Бокийма      08:40  10:00
   Луцьк - Рiвне     08:40  10:15
   Тернопiль - Свiтязь      08:40  12:25
   Луцьк - Гряда     08:45  12:50
   Кузнецовськ - Тернопiль      08:45  12:20
   Луцьк - Iваничi      08:50  11:15
   Луцьк - Криничне     08:50  10:05
   Луцьк - Львiв      08:50  13:15
   Краснилiвка - Берестечко      08:55  11:10
   Луцьк - К.Подiльський      08:55  16:45
   Луцьк - Любешiв      08:55  12:15
   Луцьк - Нововолинськ      08:55  11:20
   Луцьк - Турiйськ     08:55  10:40
   Луцьк - Цумань      08:55  10:10
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      08:55  12:50
   Луцьк - Барановичi      09:00  19:00
   Луцьк - Любче      09:00  10:10
   Луцьк - Велимче - Дошне      09:05  12:40
   Луцьк - Нововолинськ ч/з Горохів      09:05  11:55
   Луцьк - Гаразджа      09:10  09:53
   Луцьк - Дубичанське      09:10  10:00
   Луцьк - Локачi     09:10  10:35
   Луцьк - Певжа      09:10  10:20
   Луцьк - Рiвне      09:10  10:50
   Луцьк - Ужгород      09:10  21:10
   Луцьк - Володимир-Волинський      09:15   11:20  
   Луцьк - Млинiв     09:15  10:05
   Луцьк - Озерце      09:15  10:03
   Луцьк - Скреготiвка      09:15  10:40
 Луцьк - п-т "Шацькi озера"  09:15  13:20
   Луцьк - Олика      09:20  10:15
   Луцьк - Цумань     09:20  11:00
   Луцьк - Горохiв      09:25  10:40
   Луцьк - Романiв - Верхiвка      09:25  10:00
   Луцьк - Стара Вижiвка - Стара Гута      09:25  11:50
   Луцьк - Камінь-Каширський      09:30  14:20
   Луцьк - Колпитiв      09:30  11:35
   Луцьк - Рiвне      09:30  11:28
   Олика - Кiверцi      09:35  09:55
   Луцьк - Нововолинськ      09:35  11:45
   Луцьк - Охлопiв      09:35  11:45
   Луцьк - Смiдин      09:35  12:25
   Рiвне - Камінь-Каширський      09:40  12:25
   Луцьк - Моршин      09:40  14:20
   Луцьк - Омельно - Журавичi      09:40  10:50
   Нововолинськ - Рiвне      09:40  11:05
   Луцьк - Воротнiв      09:45  10:29
   Луцьк - Гряда      09:45  13:28
   Луцьк - Млинiв ч/з Остожець      09:45  10:30
   Рiвне - Нововолинськ      09:45  12:00
   Луцьк - Комарове     09:50  12:40
   Ковель - Тернопiль      09:50  13:05
   Луцьк - Берегове      09:55  11:25
   Луцьк - Задовже      09:55  13:50
   Луцьк - Берестечко ч/з Горохів   10:00     12:50
   Луцьк - Вiтонiж      10:00  12:05
   Луцьк - Лаврiв      10:00  11:00
   Луцьк - Несвiч      10:00  10:55
   Рiвне - Свiтязь      10:00  13:45
   Луцьк - Ворокомле - Залаззя      10:05  13:45
   Луцьк - Жорнище      10:05  12:05
   Луцьк - Червоноград   10:05    13:50  
   Луцьк - Горохiв ч/з Берестечко      10:10  14:00
   Луцьк - Ковель      10:10  12:10
   Луцьк - Козлиничi      10:10  12:45
   Луцьк - Львiв      10:10  14:15
   Луцьк - Рiвне     10:10  11:45
   Луцьк - Колки - Рожище      10:15  12:40
   Луцьк - Суськ - Словатичi      10:15  11:25
   Ковель - Хмельницький      10:15  14:00
   Ковель - Хмельницький      10:17  14:00
   Луцьк - Любохини      10:20  13:35
   Луцьк - Чорниж - Майдан - Липно      10:20  12:35
   Луцьк - Пiски Рiчицькi      10:25  13:45
   Пiдкормiлля - Рiвне      10:25  11:45
   Луцьк - Студинi      10:25  12:20
   Луцьк - Личани      10:30  11:35
   Луцьк - Локачi - Линiв      10:30  12:35
   Луцьк - Любешiв      10:30  13:10
   Луцьк - Нововолинськ ч/з Горохів     10:30    13:30
   Луцьк - Свiтязь      10:30  13:50
   Луцьк - Ковель      10:35  12:10
   Луцьк - Броди      10:40  13:45
   Луцьк - Великий Обзир      10:40  14:05
   Ковель - Горохiв     10:40  12:10
   Луцьк - Нововолинськ      10:40  13:25
   Луцьк - Iвано-Франкiвськ      10:50  19:40
   Луцьк - Берестяни - Цумань     10:50  11:55
   Луцьк - Будятичi      10:50  13:20
   Луцьк - Львiв      10:50  14:45
   Нововолинськ - Кузнецовськ      10:55  14:35
   Луцьк - Озерце      10:55  11:43
   "Лісова Пiсня" - Рiвне      10:55  12:40
   Луцьк - Бокийма      11:00  12:20
   Луцьк - Городище ч/з Журавичі     11:00  12:55
   Луцьк - Личани      11:00  12:17
   Рiвне - Прага      11:00  08:00
   Луцьк - Свiтязь      11:00  14:35
   Луцьк - Торчин      11:00  12:40
   Луцьк - Турiйськ      11:00  13:20
   Луцьк - Демидiвка      11:05  12:50
   Луцьк - Жовтневе      11:05  14:05
   Луцьк - Немир      11:05  12:40
   Луцьк - Хабарище      11:05  16:05
   Луцьк - Гаразджа     11:10  11:53
   Нововолинськ - Київ      11:10  18:45
   Луцьк - Чарукiв      11:10  12:00
   Луцьк - Ветли - Гiрки      11:15  15:55
   Луцьк - Береськ      11:20  12:50
   Луцьк - "Лісова Пiсня"      11:20  14:35
   Луцьк - Любешiв - Щитинь      11:20  14:48
   Луцьк - Новий Загорiв      11:20  13:15
   Луцьк - Новосiлки ч/з Острож      11:20  12:23
   Щетинь - Горохiв      11:25  12:50
   Луцьк - сан. "Пролiсок"      11:25  12:40
   Горохiв - Ковель      11:30  13:00
   Луцьк - Корсинi     11:30  13:20
   Луцьк - Липно ч/з Журавичi      11:30  13:55
   Луцьк - Львiв     11:30  15:15
   Луцьк - Млинiв      11:30  12:35
   Луцьк - Нововолинськ      11:30  13:38
   Луцьк - Рiвне     11:30
   Луцьк - Романiв - Верхiвка      11:30  12:05
   Луцьк - Дубище      11:35  12:35
   Луцьк - Кузнецовськ      11:35  14:10
    Рiвне - Свiтязь     11:35  14:50
   Луцьк - Берестечко      11:40  14:15
   Луцьк - Гораймiвка      11:40  14:15
   Луцьк - Зубильне - Семеринське     11:40  13:00
   Камінь-Каширський - Рiвне     11:40  13:20
   Луцьк - Ратно      11:40  14:35
   Луцьк - Каливиця ч/з Камінь-Каширський      11:45  15:55
   Луцьк - Люботин - Ветли      11:45  16:00
   Луцьк - Нововолинськ      11:45  13:45
   Кiверцi - Олика      11:45  14:13
   Луцьк - Антонiвка      11:50  14:25
   Луцьк - Боремець      11:50  13:02
   Луцьк - Свiтязь     11:50  15:35
   Луцьк - Студинi      11:50  14:25
   Луцьк - Суховоля      11:50  12:50
   Луцьк - Iваничi      11:55  14:10
   Луцьк - Диковини      11:55  14:15
   Луцьк - Ковель      11:55  13:30
   Луцьк - Рiвне     11:55
   Луцьк - Жиричi     12:00  15:30
   Луцьк - Львiв     12:00  15:40
   Рiвне - Нововолинськ      12:00  14:05
   Кременець - Ковель      12:05  13:45
   Луцьк - Маневичi     12:05  15:05
   Луцьк - Радянське      12:05  13:15
   Луцьк - Заболотцi      12:10  13:13
   Луцьк - Липа - Купичiв      12:10  14:45
   Ковель - Тернопiль      12:10  16:20
   Луцьк - Iваничi ч/з Горохiв      12:15  14:25
   Луцьк - Ворокомле - Залаззя     12:15  16:05
   Луцьк - Любешiв      12:15  15:15
   Луцьк - Любче    12:15   13:25  
   Луцьк - Горзвин      12:20  13:35
   Луцьк - Гряда     12:20  16:00
   Луцьк - Нововолинськ      12:20  15:05
   Луцьк - Якiвцi      12:20  13:38
   Луцьк - Вiтонiж      12:25  15:10
   Луцьк - Локачi - Конюхи      12:25  14:40
   Луцьк - Межисить      12:25  18:25
   Луцьк - Рiвне     12:25  14:10
   Луцьк - Торговиця - Баболоки      12:25  14:30
   Луцьк - Демидiвка     12:30  14:00
   Луцьк - Львiв      12:30  16:15
   Луцьк - Любомль     12:30  14:55
   Луцьк - Млинiв ч/з Остожець      12:30  13:30
   Луцьк - Несвiч     12:30  13:20
   Луцьк - Омельно - Журавичi      12:30  13:40
   Луцьк - Маневичi      12:35  14:00
   Луцьк - Озерце      12:35  13:24
   Луцьк - Щитинь      12:35  16:40
   Луцьк - Березолуки     12:40  14:30
   Луцьк - Кузнецовськ     12:40  15:35
   Луцьк - Личани ч/з Покащiв      12:40  14:10
   Луцьк - Хрiпськ      12:40  17:10
   Луцьк - Воротнiв     12:45  13:29
   Луцьк - Козлиничi     12:45
   Луцьк - Любохини     12:45  16:45
   Луцьк - Пiтушки      12:45  14:30
   Луцьк - Поромiв      12:45  15:45
   Луцьк - Рiвне     12:45  14:15
   Луцьк - Жукiвець      12:50  14:50
   Луцьк - Локачi - Конюхи      12:50  15:00
   Шепетiвка - Луцьк - Люблiн      12:50  19:00
   Луцьк - Млинiв     12:50
   Луцьк - Вигуричi      12:55  14:10
   Луцьк - Залисиця      12:55  17:25
   Луцьк - Цумань     12:55  14:10
   Луцьк - Берестечко      13:00  15:00
   Луцьк - Гряда      13:00  16:55
   Луцьк - Камінь-Каширський      13:00  16:50
   Луцьк - Колки - Рожище      13:00  15:20
   Луцьк - Свiтязь     13:00  16:55
   Луцьк - Старий Загорiв      13:00  16:35
   Луцьк - Турiйськ      13:00  15:00
   Луцьк - Холоневичi      13:00   15:20  
   Луцьк - Висоцьк      13:05  16:30
   Луцьк - Журавичi ч/з Домашiв     13:05  14:20
   Луцьк - Новосiлки      13:05  14:45
   Луцьк - Рiвне      13:05  14:30
   Євпаторiя - Брест      13:10  17:40
   Луцьк - Невiр - Велика Глуша      13:10  18:05
   Луцьк - Хабарище      13:10  18:20
   Луцьк - Ковель     13:15  14:55
   Луцьк - Лаврiв      13:15  14:15
   Луцьк - Малево - Боремель      13:15  15:05
   Луцьк - Радивилiв      13:15  16:00
   Луцьк - Сокаль     13:15
   Луцьк - Чорникiв      13:15  16:26
   Луцьк - Верхи     13:20  17:15
   Луцьк - Заболотцi      13:20  14:23
   Нововолинськ - Київ      13:20  21:15
   Луцьк - Локачi - Iваничi      13:20  15:15
   Луцьк - Львiв      13:20  17:05
   Луцьк - Романiв - Верхiвка      13:20  14:03
   Луцьк - Уїздцi      13:20  14:35
   Луцьк - Четвертня     13:20  14:58
   Луцьк - Бокийма     13:25  14:40
   Шацьк - Рiвне     13:25  15:00
   Луцьк - Велика Глуша      13:30  17:20
   Луцьк - Городинi - Романiв      13:30  14:57
   Луцьк - Криничне      13:30  14:50
   Луцьк - Олика      13:30  14:42
   Луцьк - Синявка      13:30  08:40
   Луцьк - Суськ - Словатичi      13:30  14:50
   Луцьк - Залазьке      13:35  17:10
   Луцьк - Нововолинськ     13:35  15:35
   Луцьк - Рiвне      13:35  15:10
   Луцьк - Берегове      13:40  15:05
   Луцьк - Буковель      13:40  22:05
   Луцьк - Гаразджа     13:40  14:23
   Луцьк - Сiльце     13:40  17:25
   Луцьк - Бережанка      13:45  15:15
   Рiвне - Нововолинськ      13:45  16:20
   Луцьк - Пулимець      13:45  18:45
   Луцьк - Пустомити - Мирне     13:45  15:35
   Луцьк - Цумань - Дубище      13:45  15:15
   Рiвне - Камінь-Каширський     13:50  16:30
   Луцьк - Локачi     13:50  15:20
   Луцьк - Маневичi      13:50  16:15
   Луцьк - Ковель     13:55  15:35
   Луцьк - Личани      13:55  15:35
   Луцьк - Млинiв      13:55  15:00
   Луцьк - Дубище     14:00  15:10
   Луцьк - Ковель     14:00  15:20
   Луцьк - Полюхне      14:00  16:05
   Луцьк - Привiтне      14:00  15:35
   Луцьк - Рiвне      14:00  15:35
   Луцьк - Тернопiль      14:00  17:40
   Луцьк - Херсон - Залiзний Порт      14:00  12:00
   Горохiв - Щитинь      14:00  18:35
   Луцьк - Крушинець      14:05  18:33
   Рiвне - Нововолинськ      14:05  16:40
   Луцьк - Чарукiв      14:05  14:55
   Луцьк - Берест - Липно     14:10  16:40
   Луцьк - Корсинi - Угли      14:10  16:08
   Луцьк - Львiв     14:10  17:55
   Луцьк - Турiйськ      14:10  16:35
   Луцьк - Хабарище      14:10  19:45
   Луцьк - Ветли - Гiрки      14:15  18:30
   Луцьк - Жабче      14:15  15:55
   Луцьк - Кузнецовськ      14:15  17:15
   Луцьк - Червоноград      14:15  17:00
   Луцьк - Володимир-Волинський      14:20  15:55
   Луцьк - Дубно      14:20  15:50
   Горохiв - Ковель      14:20  16:25
   Нововолинськ - Дольск      14:25  16:45
   Київ - Львiв      14:25  17:20
   Луцьк - Рiвне      14:25  16:05
   Луцьк - Шацьк - Пехи      14:25  18:35
   Луцьк - Бакорин      14:30  15:55
   Луцьк - Львiв     14:30  19:00
   Луцьк - Пульмо      14:30  18:35
   Луцьк - Тернопiль      14:30  18:15
   Луцьк - сан. "Пролiсок"      14:30  16:10
   Луцьк - Боремець      14:35  15:45
   Луцьк - Володимир-Волинський      14:35  16:45
   Луцьк - Тур      14:35  18:00
   Луцьк - Гораймiвка     14:40  16:47
   Луцьк - Камінь-Каширський      14:40  17:25
   Луцьк - Червоноград      14:40  17:50
   Луцьк - Броди      14:45  17:25
   Луцьк - Камінь-Каширський      14:45  18:15
   Луцьк - Рiвне      14:45  16:20
   Луцьк - Свiтязь      14:45  18:40
   Луцьк - Берестечко     14:50  17:15
   Хмельницький - Ковель      14:50  16:40
   Луцьк - Малий Обзир      14:50  18:05
   Луцьк - Нововолинськ     14:50  17:10
   Хмельницький - Ковель    14:52
   Луцьк - Березники     14:55  19:25
   Луцьк- - Береськ      14:55  16:58
   Луцьк - Рiвне      14:55  16:35
   Луцьк - Iваничi ч/з Горохiв     15:00  17:00
   Луцьк - Берестечко      15:00  17:15
   Луцьк - Борове      15:00  18:25
   Луцьк - Залаззя      15:00  19:30
   Львiв - Київ      15:00  21:45
   Луцьк - Личани      15:00  16:20
   Луцьк - Локачi      15:00  17:10
   Луцьк - Новосiлки ч/з Острож      15:00  16:10
   Луцьк - Почаїв     15:00  17:25
   Луцьк - Торчин      15:00  16:35
   Луцьк - Зарiчне      15:05  20:30
   Луцьк - Новий Роздiл      15:05  20:45
   Луцьк - Стара Вижiвка - Стара Гута     15:05  17:35
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      15:05  19:00
   Луцьк - Верхи      15:10  19:05
   Луцьк - Лукiв     15:10  17:25
   Луцьк - Млинiв      15:10  16:20
   Луцьк - Несвiч     15:10  16:05
   Луцьк - Ситовичi      15:10  18:00
   Луцьк - Скреготiвка      15:10  16:45
   Луцьк - Воротнiв      15:15  15:49
  Ковель - Горохiв  15:15     16:40
   Луцьк - Хмельницький     15:15
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      15:15  18:50
   Олика - Кiверцi      15:17  15:36
   Луцьк - Вербiвка      15:20  19:40
   Луцьк - Диковини      15:20  18:25
   Луцьк - Немир      15:20  17:35
   Луцьк - Сарни      15:20  20:31
   Луцьк - Жорнище      15:25  17:25
   Луцьк - Зубильне - Семеринське      15:25  16:50
   Луцьк - Черче - Камінь-Каширський      15:25  19:30
   Луцьк - Iваничi      15:30  18:05
   Луцьк - Височне      15:30  19:15
   Рiвне - Пiдкормiлля     15:30  18:15
   Луцьк - Студинi      15:30  17:20
   Луцьк - Червоноград      15:30  18:00
   Луцьк - Любешiв      15:35  20:05
   Луцьк - Гаразджа      15:40  16:23
   Луцьк - Нововолинськ     15:40  17:30
   Луцьк - Проходи      15:40  19:23
   Луцьк - Рiвне      15:40  17:20
   Луцьк - Тернопiль      15:40  20:10
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      15:40  19:30
   Луцьк - Локачi      15:45  18:00
   Луцьк - Охлопiв      15:45  18:10
   Рiвне - Ратне      15:45  18:20
   Луцьк - Бокийма      15:50  17:10
   Луцьк - Грядиськ      15:50  19:00
   Берестечко - Краснилiвка      15:50  18:55
   Луцьк - Куликовичi      15:50  17:30
   Луцьк - Уїздцi      15:50  16:40
   Луцьк - Коритниця     15:55  18:00
   Луцьк - Любохини      15:55  19:15
   Луцьк - Озерце      15:55  16:45
   Луцьк - Цумань      15:55  17:10
   Луцьк - Великий Обзир      16:00  20:00
   Луцьк - Володимирець      16:00  19:00
   Луцьк - Годомичi      16:00  18:30
   Луцьк - Демидiвка      16:00  18:00
   Киев - Кельн     16:00  21:00
   Луцьк - Миколаїв      16:00  19:30
   Луцьк - Нововолинськ     16:00
   Луцьк - Пульмо      16:00  20:00
   Луцьк - Рiвне     16:00  17:25
   Київ - Штуттгарт      16:00  22:00
   Луцьк - Брест     16:05  21:05
   Луцьк - Невiр - Ветли      16:10  20:45
   Луцьк - Новий Загорiв      16:10  18:20
   Нововолинськ - Рiвне     16:10  17:30
   Луцьк - Угли      16:10  18:00
   Луцьк - Хотешiв      16:10  19:50
   Люблiн - Луцьк - Шепетiвка      16:10  21:20
   Луцьк - Жабче      16:15  17:55
   Луцьк - Ратно      16:15  19:30
   Луцьк - Горзвин      16:20  17:40
   Луцьк - Житомир     16:20
   Луцьк - Кашiвка      16:20  18:30
   Луцьк - Львiв      16:20  20:05
   Луцьк - Млинiв ч/з Остожець     16:20  17:20
   Луцьк - Нововолинськ     16:20  18:50
   Луцьк - Самари      16:20  19:40
   Луцьк - Суховоля      16:20  17:20
   Луцьк - Чорниж - Майдан - Липно      16:20  18:55
   Луцьк - Нововолинськ ч/з Горохів      16:25  19:15
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      16:25  20:10
   Луцьк - Броди      16:30  19:40
   Луцьк - Забужжя ч/з Ковель      16:30  20:15
   Луцьк - Колодiї     16:30  19:10
   Луцьк - Любче      16:30  17:40
   Луцьк - Нововолинськ     16:30  19:30
   Луцьк - Берестяни - Цумань      16:35  18:25
   Луцьк - Заболоття      16:35  20:30
   Луцьк - Каливиця ч/з Камінь-Каширський     16:35  20:10
   Луцьк - Колки - Рожище      16:35  19:05
   Луцьк - Локачi      16:35  19:00
   Львiв - Любешiв - Бiрки     16:40  20:45
   Луцьк - Вiтонiж      16:40  18:50
   Луцьк - Головно      16:40  21:05
   Луцьк - Пiтушки      16:40  18:30
   Луцьк - Суськ - Словатичi      16:40  17:50
   Луцьк - Будятичi     16:45  19:30
   Луцьк - Городище ч/з Журавичі    16:45  18:40
   Ковель - Кременець     16:45  19:15
   Тернопiль - Свiтязь      16:45  20:10
   Луцьк - Червоноград      16:45  20:00
   Рiвне - Камінь-Каширський      16:50  19:35
   Кiверцi - Олика      16:50  18:00
   Луцьк - Трускавець      16:50  23:05
   Луцьк - Велимче - Дошне      16:55  20:45
   Луцьк - Колки ч/з Гораймiвку      16:55  19:40
   Луцьк - Локачi - Линiв      16:55  19:00
   Луцьк - Воротнiв      17:00  17:40
   Луцьк - Рiвне     17:00  19:00
   Луцьк - Торговиця - Баболоки      17:00  19:05
   Луцьк - Чарукiв      17:00  17:50
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      17:00  20:45
   Луцьк - Городинi - Романiв      17:05  18:32
   Луцьк - Гуща      17:05  21:20
   Луцьк - Жовтневе      17:05  19:56
   Луцьк - Камінь-Каширський      17:05  20:05
   Луцьк - Корсинi     17:05  19:00
   Луцьк - Радянське      17:05  18:10
   Луцьк - Демидiвка      17:10  18:55
   Луцьк - Жорнище      17:10  18:25
   Луцьк - Козлиничi      17:10  19:45
   Львiв - Кузнецовськ      17:10  19:20
   Луцьк - Сокiл      17:10  20:30
   Луцьк - Студинi     17:10  19:35
   Луцьк - Iваничi      17:15  19:35
   Луцьк - Вигуричi      17:15  18:29
   Луцьк - Дубище     17:15  18:10
   Луцьк - Рiвне     17:15  18:55
   Луцьк - Турiйськ      17:15  19:55
   Луцьк - Ковель     17:20
   Луцьк - Млинiв      17:20  18:30
   Луцьк - Нововолинськ     17:20  19:15
   Луцьк - Нововолинськ ч/з Горохів      17:20  20:50
   Луцьк - Омельно - Журавичi     17:20
   Луцьк - Романiв - Верхiвка      17:20  18:03
   Луцьк - Деревок - Бiрки      17:25  21:30
   Луцьк - Комарове      17:25  20:20
   Луцьк - Котiв - Чемерин      17:25  18:40
   Луцьк - Тернопiль      17:25  20:10
   Луцьк - Бережанка      17:30  18:57
   Луцьк - Варшава ч/з Устилуг      17:30  04:50
   Рiвне - "Лісова Пiсня"      17:30  21:50
   Луцьк - Лаврiв      17:30  18:40
   Луцьк - Привiтне      17:30  19:05
   Луцьк - Рiвне     17:30  19:05
   Луцьк - Четвертня      17:30  19:05
   Тернопiль - Ковель      17:35  20:15
   Луцьк - Личани      17:35  18:30
   Луцьк - Львiв      17:35  21:25
   Луцьк - Озерце      17:35  18:25
   Луцьк - Гаразджа      17:40  18:23
   Луцьк - Камінь-Каширський      17:40  22:05
   Луцьк - Ковель     17:40  19:15
   Луцьк - Нововолинськ     17:40  20:20
   Нововолинськ - Рiвне      17:40  19:10
   Луцьк - Якiвцi      17:40  18:55
   Луцьк - Броди      17:45  20:40
   Луцьк - Ковель     17:45  19:35
   Луцьк - Турiйськ      17:45  20:40
   Луцьк - Ковель      17:50  19:15
   Луцьк - Липно ч/з Журавичi      17:50  20:15
   Луцьк - Локачi - Конюхи     17:50  20:15
   Свiтязь - Рiвне      17:50  19:25
   Луцьк - Уїздцi      17:50  19:05
   Луцьк - Жукiвець     17:55  19:30
   Почаїв - Ковель      17:55  20:15
   Луцьк - Бокийма     18:00  19:20
   Луцьк - Варшава ч/з Ягодин      18:00  04:10
   Луцьк - Городок      18:00  20:08
   Луцьк - Журавичi ч/з Домашiв      18:00  19:20
   Луцьк - Личани ч/з Покащiв      18:00  19:2
 Луцьк - Львiв      18:00  21:35
   Луцьк - Несвiч      18:00  18:55
   Луцьк - Новосiлки      18:00  19:35
   Луцьк - Синявка      18:00  19:30
   Луцьк - п-т "Шацькi озера"      18:00  21:55
   Луцьк - Датинь      18:05  22:05
   Луцьк - Козлиничi      18:05  20:30
   Київ - Нововолинськ      18:05  20:05
   Луцьк - Рiвне      18:05  19:50
   Луцьк - Березолуки      18:10  19:40
   Луцьк - Берестечко      18:10  20:40
   Луцьк - Заболотцi      18:10  19:13
   Тернопiль - Ковель      18:10  19:35
   Луцьк - Липа - Купичiв      18:10  20:50
   Луцьк - Малево - Боремель      18:10  19:50
   Луцьк - Смiдин      18:10  20:40
   Луцьк - Демидiвка      18:15  19:45
   Луцьк - Ковель      18:15  20:00
   Луцьк - Любешiв - Цир      18:15  21:50
   Львiв - Рожище    18:15
   Луцьк - Цумань - Дубище      18:15  19:55
   Луцьк - Годомичi     18:20  20:10
   Луцьк - Колпитiв      18:20  20:45
   Луцьк - Млинiв ч/з Остожець      18:20  19:05
   Луцьк - Пустомити - Мирне      18:20  20:20
   Луцьк - Рiвне      18:20  19:45
   Луцьк - Холоневичi      18:20  20:43
   Луцьк - Нововолинськ      18:25  21:10
   Луцьк - Пiски Рiчицькi      18:25  21:50
   Луцьк - Берегове      18:30  19:50
   Горохiв - Ковель      18:30  20:10
   Луцьк - Криничне      18:30  19:50
   Луцьк - Олика      18:30  19:42
   Луцьк - Торчин     18:30  19:45
   Луцьк - Ужгород      18:30  06:10
   Луцьк - Воротнiв     18:35  19:09
   Луцьк - Камінь-Каширський      18:35  21:25
   Луцьк - Кузнецовськ      18:35  21:40
   Луцьк - Певжа      18:35  19:45
   Луцьк - Берестечко      18:40  20:40
   Луцьк - Володимир-Волинський      18:40  20:15
   Луцьк - Локачi - Конюхи      18:45  20:55
   Камінь-Каширський - Рiвне      18:45  20:20
   Луцьк - Iваничi ч/з Горохiв     18:50  20:45
   Луцьк - Гораймiвка      18:50  21:15
   Луцьк - Романiв - Верхiвка     18:50  19:35
   Свiтязь - Тернопiль      18:50  22:10
   Луцьк - Ковель      18:55  20:30
   Луцьк - Любешiв - Лобна     18:55  22:00
   Кузнецовськ - Нововолинськ    18:55  21:40
   Луцьк - Рiвне      18:55  20:25
   Луцьк - Червоноград     18:55
   Луцьк - Личани      19:00  20:20
   Луцьк - Володимир-Волинський      19:05  20:35
   Луцьк - Ковель      19:05  20:55
   Луцьк - Вiтонiж      19:10  21:05
   Луцьк - Диковини      19:10  21:55
   Луцьк - Ковель      19:15  20:50
   Тернопiль - Кузнецовськ      19:15  21:20
   Луцьк - Нововолинськ      19:15  21:45
   Луцьк - Озерце      19:15  20:05
   Свiтязь - Рiвне      19:15  20:40
   Луцьк - Якiвцi      19:15  20:30
   Луцьк - Берестечко ч/з Горохів      19:20  22:10
   Луцьк - Одеради     19:20  20:20
   Луцьк - Жорнище      19:25  20:45
   Луцьк - Дольськ      19:30  23:00
   Луцьк - Жиричi      19:30  22:45
   Луцьк - Нововолинськ      19:30  21:55
   Луцьк - Рiвне      19:35  21:10
   Луцьк - Гаразджа      19:40  20:23
   Луцьк - Ковель      19:40  21:20
   Рiвне - Шацьк      19:40  23:00
   Луцьк - Полюхне      19:45  21:35
   Сокаль - Боровичi      19:50  21:20
   Луцьк - Дубно      19:50  21:10
   Луцьк - Жовтневе      19:50  22:45
   Луцьк - сан. "Пролiсок"     19:50  20:50
   Луцьк - Ковель      19:55  21:25
   Луцьк - Острожець      20:00  20:40
   Луцьк - Воротнiв     20:05  20:45
   Луцьк - Камінь-Каширський     20:05  22:50
   Луцьк - Чарукiв      20:05  20:55
   Луцьк - Нововолинськ      20:10  22:25
   Львiв - Рiвне      20:10  21:50
   Луцьк - Ковель      20:15  22:15
   Нововолинськ - Київ      20:20  04:40
   Київ - Нововолинськ      20:20  22:40
   Луцьк - Романiв - Верхiвка      20:25  21:00
   Луцьк - Вигуричi      20:30  21:45
   Луцьк - Олика - Цумань      20:30  22:10
   Свiтязь - Рiвне      20:40  21:30
   Луцьк - Пулави      21:00  03:40
   Свiтязь - Рiвне      21:00  22:40
   Луцьк - Дубище      21:05  21:50
   Тернопiль - Ковель      21:10  22:30
   Луцьк - Озерце      21:15  22:04
   Луцьк - Криничне      21:20  22:40
   Дольськ - Нововолинськ      21:20  23:15
   Нововолинськ - Київ      22:55  06:30
   Київ - Нововолинськ      22:55  00:45
   Одеса - Луцьк - Калiнiнград     23:25
   Брест - Чернiвцi     23:40  07:40
   Брест - Кам’янець-Подiльський      23:45   08:30

Автовокзал Луцьк: адреса автостанції №1 - вул. Конякіна, 39
Телефон автовокзалу Луцька: 1504, довідкова 24-41-54.

Тема: розклад руху автобусів м. Луцьк

Labels:

11 коментарі:

Анонім сказав...

Чому запізнюються автобуси Луцьк Кузнецовськ????

Анонім сказав...

Яка ціна на білети на автобус Луцьк-Рівне?

Анонім сказав...

какая цена на автобус Луцк-Брест?

Анонім сказав...

Які є ранішні маршрути на Дубно з Луцька

Анонім сказав...

какая цена на автобус Луцьк-Тернопіль

Анонім сказав...

чому у Вас телефон постійно зайнятий або ніхто не бере трубку ?

Анонім сказав...

КАКИЕ АВТОБУСЫ ЛУЦЬК-ПРЫВИТНЕ ЕСТЬ З САМОГО УТРА И ВОСКОЛЬКО??????

Анонім сказав...

Маршрут Луцьк - Камінь-Каширський о 20:05 відправляється щодня?

Анонім сказав...

Яка ціна на білети на автобус Луцьк-Рівне?

Анонім сказав...

Чи буде сьогодні автобус Брест-К.Подільський?

Admin сказав...

Ціна квитків на автобус ЛУЦЬК-РІВНЕ становить 32 гривні. Автобуси з Луцька до Бреста слідують за розкладом.

Дописати коментар

2014

© 2014 Розклад-Автобусів.Ком. Сайт працює у режимі дослідної експлуатації. Представлені на ресурсі дані мають винятково інформативний характер. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху автобусів, вартості квитків та інших даних можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні можливі неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся безпосередньо до квиткових кас місцевих автостанцій.